Rolety Częstochowa

Rolety należą do najbardziej popularnych osłon okiennych. Zapewniają ochronę przed słońcem, a ponadto gwarantują poczucie bezpieczeństwa oraz intymności. Chronią także przed stratami ciepła, tworząc dodatkową barierę przed oknem, ograniczając straty ciepła nawet o 35%, co jest szczególnie istotne w przypadku budownictwa pasywnego.

W naszym salonie w Częstochowie czekają na Ciebie najwyższej jakości rolety zewnętrzne jak i wewnętrzne, które możesz dopasować nie tylko do wyglądu budynku, ale także indywidualnych potrzeb. Proponujemy modele zapewniające właściwą temperaturę wewnątrz, a jednocześnie takie, które staną się trwałą barierą chroniącą przed włamaniem czy spojrzeniami przechodniów. Pomagamy na wszystkich etapach zamówienia od projektu aż po montaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Rodzaje rolet w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę rolet zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i posiadają gwarancję.

  • Rolety zewnętrzne – Szeroki asortyment, znajdziesz tutaj między innymi rolety podtynkowe czy rolety antywłamaniowe z napędem elektrycznym sterowane radiowo lub kablowo.
  • Rolety wewnętrzne – Znajdziesz tutaj między innymi rolety dzień noc oraz rolety rzymskie. Wszystkie produkty jakości premium dostępne w różnych kolorach.
  • Rolety screen – Jest to nasza nowość. Są to rolety materiałowe montowane na zewnątrz budynku. Potrafią doskonale chronić przed słońcem, oraz obniżyć temperaturę w pomieszczeniu.

Dlaczego warto wybrać nasze rolety

Istnieje klika powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty. Oto najważniejsze z nich:

  • Jakość – Wybierając produkty w naszym salonie zawsze masz gwarancję, ze otrzymasz produkty klasy premium.
  • Profesjonalny montaż – Zamawiając rolety w naszym salonie nie musisz martwić się o ich montaż. Nasi wykwalifikowani specjaliści zrobią to za Ciebie.
  • Gwarancja – Na nasze produkty otrzymasz wieloletnią gwarancję.
  • Profesjonalne doradztwo – Nasi specjaliści pomogą dobrać Tobie rolety dostosowane do Twoich potrzeb. Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon, a nasz personel odpowiednio przedstawi Ci naszą ofertę.
  • Duży wybór materiałów – W naszej ofercie rolety znajdziesz szeroki wybór materiałów. Zarówno w roletach typu screen, standardowych jak i rolet dzień noc.

 

Montaż rolet Częstochowa

Przy kupnie rolet w naszym salonie nie musisz się martwić o ich montaż. Nasi wykwalifikowani specjaliści zamontują je w wygodnym dla Ciebie terminie. Podczas składania zamówienia nasz pracownik umówi się z Tobą na dogodny termin.

Popularne pytania i odpowiedzi

⭐ Ile kosztują rolety?

Cena rolet jest indywidualnie ustalana podczas zamówienia. Wszystko zależy od ilości jak modelu, na który się zdecydujesz.

✅ Jak długo muszę czekać na realizację zamówienia?

Przeciętny czas oczekiwania na zamówienie oraz montaż rolet wynosi około 6 tygodni. Oczywiście w zależności od zamówienia czas ten może ulec zmianie.

📌 Czy w swojej ofercie macie tylko rolety?

Nie, oferta salonu Vetrex w Częstochowie to różnego rodzaju osłony okienne takie jak rolety, żaluzje, moskitiery. Do tego w naszej ofercie znajdziesz również okna PCV, drzwi zewnętrzne czy bramy garażowe.