Rolety Częstochowa

Rolety należą do najbardziej popularnych osłon okiennych. Zapewniają ochronę przed słońcem, a ponadto gwarantują poczucie bezpieczeństwa oraz intymności. Chronią także przed stratami ciepła, tworząc dodatkową barierę przed oknem, ograniczając straty ciepła nawet o 35%, co jest szczególnie istotne w przypadku budownictwa pasywnego.

W naszym salonie w Częstochowie czekają na Ciebie rolety zewnętrzne jak i wewnętrzne, które możesz dopasować nie tylko do wyglądu budynku, ale także indywidualnych potrzeb. Proponujemy modele zapewniające właściwą temperaturę wewnątrz, a jednocześnie takie, które staną się trwałą barierą chroniącą przed włamaniem czy spojrzeniami przechodniów. Pomagamy na wszystkich etapach zamówienia od projektu aż po montaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Rodzaje rolet w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę rolet zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i posiadają gwarancję.

  • Rolety zewnętrzne – Szeroki asortyment, znajdziesz tutaj między innymi rolety podtynkowe czy rolety antywłamaniowe z napędem elektrycznym sterowane radiowo lub kablowo.
  • Rolety wewnętrzne – Znajdziesz tutaj między innymi rolety dzień noc oraz rolety rzymskie. Wszystkie produkty jakości premium dostępne w różnych kolorach.

Dlaczego warto wybrać nasze rolety

Istnieje klika powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty. Oto najważniejsze z nich:

  • Jakość – Wybierając produkty w naszym salonie zawsze masz gwarancję, ze otrzymasz produkty klasy premium.
  • Profesjonalny montaż – Zamawiając rolety w naszym salonie nie musisz martwić się o ich montaż. Nasi wykwalifikowani specjaliści zrobią to za Ciebie.
  • Gwarancja – Na nasze produkty otrzymasz wieloletnią gwarancję.
  • Profesjonalne doradztwo – Nasi specjaliści pomogą dobrać Tobie rolety dostosowane do Twoich potrzeb. Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon, a nasz personel odpowiednio przedstawi Ci naszą ofertę.

 

Montaż rolet Częstochowa

Przy kupnie rolet w naszym salonie nie musisz się martwić o ich montaż. Nasi wykwalifikowani specjaliści zamontują rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne w wygodnym dla Ciebie terminie. Podczas składania zamówienia nasz pracownik umówi się z Tobą na dogodny termin.

Popularne pytania i odpowiedzi

Ile kosztują rolety?

Cena rolet jest indywidualnie ustalana podczas zamówienia. Wszystko zależy od ilości jak modelu, na który się zdecydujesz.

Jak długo muszę czekać na realizację zamówienia?

Przeciętny czas oczekiwania na zamówienie oraz montaż rolet wynosi około 6 tygodni. Oczywiście w zależności od zamówienia czas ten może ulec zmianie.