Okna PCV Częstochowa

Okna PCV czyli tak zwane okna plastikowe. Są to najbardziej popularne okna montowane w domach jednorodzinnych jak i bolkach. Firma Vetrex jest producentem okien klasy PREMIUM. Zapraszamy to zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta okien PCV

V76 to system dedykowany osobom, które nie lubią masywnych okien i stawiają na powiew świeżości, delikatności i nowoczesności, posiadając jednocześnie okna z bardzo dobrymi parametrami.

V82 to system, który reprezentuje najlepszy stosunek ceny do jakości. Mocny 82mm profil Veka wraz ze standardowym wyposażeniem spełnia wysokie kryteria w zakresie wszystkich najważniejszych parametrów okna.

V82 ProSafe to system okienny ukierunkowany na zapewnienie bezpieczeństwa. Jako jedyny posiada wymogi stolarki antywłamaniowej w klasie RC2 i jest produktem certyfikowanym.

V90+ to system gwarantujący święty spokój na długie lata. To nasz topowy model, który spełnia wymogi bezpieczeństwa, energooszczędności i funkcjonalności na najwyższym poziomie.

Popularne pytania i odpowiedzi

Jak długo muszę czekać na okna?
Wszystko zależy od zamówienia, standardowy czas oczekiwania wynosi od 4 do 6 tygodniu. Podczas składania zamówienia otrzymasz od nas dokładny termin kiedy otrzymasz swoje wymarzone okna.