Montaż okien

Jesteśmy firmą, która nie tylko sprzedaje wysokiej jakości okna, ale także zajmuje się ich profesjonalnym montażem i obróbką. Nasza doświadczona ekipa czeka na to, aby pomóc zarówno podczas wyboru najlepszego rozwiązania, jak i właściwej instalacji zakupionych produktów. Aby w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje stolarka otworowa VETREX, dbamy o jak najwyższą jakość świadczonych usług.

Podczas instalacji okien sięgamy po nowoczesne narzędzia oraz sprawdzone metody dopasowane do wymagań konstrukcyjnych budynku. Osadzaniem stolarki otworowej zajmujemy się od dawna, a jednocześnie wciąż doskonalimy nasze umiejętności o nowe sposoby montażu i obróbki, aby jak najpełniej odpowiedzieć na oczekiwania klientów, którzy zdecydowali się na proponowane przez nas systemy VETREX.

Montaż okien odbywa się po wcześniejszych ustaleniach dotyczących terminu i rodzaju wybranego systemu. Nasza ekipa prowadzi prace zarówno w Częstochowie, jak i w okolicy miasta (w promieniu 100 km). Wystarczy się z nami skontaktować.