Moskitiery okienne w Częstochowie

Moskitiery to jedna z najskuteczniejszych metod na zabezpieczenie naszych domów przed owadami. Jeżeli szukasz w Częstochowie moskitier na okna lub drzwi balkonowe to świetnie trafiłeś. W naszym salonie znajdziesz szeroki wybór osłon okiennych, takich jak żaluzje, moskitiery czy rolety. Zapraszamy.

Oferta salonu Vetrex Częstochowa

Moskitiera ramkowa

ramkowaMoskitiera ramkowa jest to najprostsza forma ochrony przed komarami – czyli nylonowa siatka na okno o średnicy oczka nie większej niż 1mm, rozciągnięta na ramce wykonanej aluminium, którą zakłada się na okres letni na okno. Ramkę mocuje się do okna za pomocą specjalnych obrotowych uchwytów, dzięki czemu montaż jest szybki, łatwy i bezinwazyjny. Moskitiery ramkowe dostępne są w popularnych kolorach takich jak biały, złoty dąb, orzech czy ciemny brąz.

 

Moskitiera drzwiowa – otwierana

balkonowaTen rodzaj sprawdzi się we wszelkiego rodzaju oknach rozwierano-uchylnych, bądź oknach balkonowych przez które zazwyczaj się nie wychodzi (np. typu „porte-fenetre”).

Do okien balkonowych przez które odbywa się komunikacja najlepsze będą moskitiery ramkowe otwierane. Taka osłona okienna ma nieco grubszą ramkę aluminiową, ale za to wyposażona jest w zawiasy, zaczepy magnetyczne i samozamykacz sprężynowy, dzięki czemu można ją łatwo otworzyć, po czym z powrotem sama zamknie się sama.

Moskitiera plisowana – przesuwna

plisowanaKolejnym rozwiązaniem jest moskitiera plisowana, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie występują drzwi przesuwne, a w szczególności drzwi przesuwne HST. Przeważnie jest to profil aluminiowy z uszczelką szczotkową.
Moskitiera ta jest rozkładana w formie harmonijki, posiada prowadnicę górną oraz system napinania. Dzięki temu szczelnie zabezpiecza dom przed wizytą owadów.

 

Moskitiery rolowane

Moskitiera rolowanaMoskitiera w formie rozwijanej siatki występuje w 2 wariantach: jako samodzielna, a także jako zintegrowana z roletą okienną. Pozwala na zabezpieczenie okna w miarę potrzeby przed owadami, a kiedy jest niepotrzebna można ją zwinąć z powrotem do kasety. Dostępne jest zarówno zwijanie w pionie jak i w poziomie. Moskitiera rolowana działa na bardzo podobnej zasadzie jak rolety materiałowe. W razie potrzeby wystarczy opuścić naszą siatkę na owady, i cieszyć się skuteczna ochroną.

 

Jak zmierzyć okno do moskitiery

Aby prawidło zamówić moskitierę na okno potrzebujemy 3 wymiary: szerokość i wysokość od uszczelki do uszczelki po otwarciu okna. Ponadto potrzebujemy grubość przylgi, czyli grubość zewnętrznego elementu ramy która zachodzi na skrzydło.
Aby pomiary były precyzyjne najlepiej jest zmierzyć otwór w kilku miejscach. Pomiar nie musi być idealnie wykonany co do milimetra, ponieważ kołnierz niweluje szpary nawet do 5 mm!
Jeżeli obawiasz się że nie uda Ci się samodzielnie zmierzyć moskitiery – nie martw się – zrobimy to za Ciebie!

montaż

Popularne pytania i odpowiedzi

⭐ Ile kosztuje moskitiera okienna?

Tak naprawdę cena liczona jest wg kilku założeń, natomiast można przyjąć, że cena za metr bieżący to 25zł a 100 zł licząc za metr kwadratowy. Cena może ulec zmianie w zależności od koloru, czy rodzaju narożników. Jeżeli podasz nam wymiary to wyliczymy dla Ciebie ceny moskitier.

✅ Jak zamontować moskitiery?

Jeżeli masz już gotową moskitierę to wystarczy złapać ją za uchwyt, wstawić w okno i przekręcić blaszki zaczepowe ! Moskitiera zamontowana. Jeżeli jednak uważasz że nie uda Ci się samemu ich zamontować – nie ma problemu – nasz montażysta zrobi to za Ciebie!

📌 Jakie są dostępne kolory?

Moskitiery dostępne są zarówno w najpopularniejszych kolorach okien (złoty dąb, orzech, ciemny brąz, winchester czy antracyt) jak również w dowolnym kolorze RAL (malowanie proszkowe)

⭐ Czy w ofercie macie tylko moskitiery?

W naszym salonie znajdziesz wszelkiego typu osłonny okienne, takie jak rolety zewnętrzne, wewnętrzne oraz żaluzje fasadowe. Do tego w naszej ofercie znajdziesz okna, drzwi oraz bramy garażowe.

✅ Gdzie znajduje się wasz salon?

Znajdujemy się w Częstochowie, ulica Krótka 27A. Godziny otwarcia: Poniedziałek – piątek 9:00-17:00, a w soboty 9:00 – 14:00

Moskitiery Częstochowa

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Nasz wykwalifikowany personel, z pewnością podpowie Ci jakie wybrać moskitiery do swojego mieszkania. Wszystkie nasze produkty są klasy premium oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jako, że nasz salon działa kompleksowo, to dodatkowo przedstawimy Ci ofertę na pozostałe osłonny okienne takie jak rolety zewnętrze czy żaluzje pionowe. Zapraszamy.