Patio Automatic

Patio Automatic

Patio Automatic to propozycja systemu odstawno-przesuwnego dla osób szukających rozwiązań dla znacznych powierzchni (od ok 2m do powyżej 3m szerokości), które będą energooszczędne, funkcjonalne, ale jednocześnie prawie połowę tańsze niż forma przesuwna Vetrex Slide. Konstrukcja drzwi przesuwnych typu Patio Automatic bazuje na profilu okiennym i wyposażona jest w okucia z tzw. aktywnymi rozwórkami z wymuszonym działaniem, dzięki którym użytkowanie okna nie wymaga dużego wysiłku nawet w wypadku dużych i ciężkich skrzydeł. Skrzydło przesuwne automatycznie przechodzi w pozycję uchylenia i jest zabezpieczone przed ruchami bocznymi.

Całą konstrukcję można wykonać w systemach: V90+, V82, V82 ProSafe oraz V76, dzięki czemu cała inwestycja będzie posiadała jednolity wygląd całej stolarki okiennej, a jednocześnie posiadała te same, doskonałe parametry użytkowe.

Okna uchylno –przesuwne Patio Automatic to odpowiedź dla osób, szukających ciekawych rozwiązań drzwi tarasowych, które nie będą zajmowały dodatkowej przestrzeni, a w pełni skomponują się całą stolarką okienną budynku, zapewniając jednocześnie wysokie parametry cieplne, akustyczne i energooszczędne.

Możliwości wykonania Patio Automatic

Maksymalna szerokość okna dwukwaterowego symetrycznego

3388 mm

Maksymalna wysokość okna

2500 mm

Maksymalna szerokość skrzydła

1600mm we wrębie okuciowym

Maksymalna wysokość skrzydła przesuwnego

2350mm we wrębie okuciowym

Możliwość szklenia szybabmi zespolonymi o grubości

Do 48mm

Dopuszczalny ciężar skrzydła

3200kg