System okienny V90+ – Zwycięzca rankingów

v90

V90+ to wysoce energooszczędny produkt będący odzwierciedleniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie stolarki okiennej. Jako nasz produkt flagowy spełnia wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających Klientów indywidualnych oraz architektów co dodatkowo potwierdzają liczne nagrody, certyfikaty i rankingi (np. Oknotest), w których zajmuje pierwsze miejsca.

Okna skonstruowana na systemie V90+ to kompozycja, która łączy ze sobą porządny profil Veka 90mm z 6-komorowym skrzydłem i ramą (całość wyłącznie w klasie A) z wielokrotnie giętymi stalowymi wzmocnieniami w ramie grubości 1,5mm, w skrzydle grubości 1,8mm; klinem izolacyjnym w ramie okna dodatkowo zwiększającym izolacyjność cieplną, potrójnym układem uszczelek z uszczelką środkową, zgrzewem VPerfect, pakietem szybowy 4-18-4-18-4 (Ug=0,5), okuciami niemieckiego lidera firmy Roto, systemem krytych zawiasów w standardzie, ciepłymi ramkami międzyszybowymi Master Therm, które obniżają ryzyko skraplania się pary wodnej na szybie wewnątrz pomieszczenia, a także zwiększają o 6% izolacyjność cieplną całego okna; klamkami Swing Secustik; aż trzema zaczepami antywyważeniowymi w każdym skrzydle RU, mechanizmem 4 stopniowego uchyłu lub rozwarcia w skrzydłach RU, uszczelkami o wyjątkowych walorach fizycznych EPDM, mikrowentylacją oraz stabilizatorem uchyłu i listwami podparapetowymi z uszczelkami.

Okna zbudowane na systemie V90+ dzięki swojej budowie i wyjątkowym parametrom zdobyły wiele prestiżowych nagród i certyfikatów a swoim użytkownikom gwarantują święty spokój na długie lata.

Parametry Techniczne

 

PROFIL VEKA V90

SKRZYDŁO

6 komór / szerokość 90mm

RAMA

6 komór

KSZTAŁTOWNIKI

Wysokoudarowy PVC

KLASA PROFILA

A

KLIN IZOLACYJNY W RAMIE

Tak

KOLOR

55 kolorów (w tym okleiny drewnopodobne)

WZMOCNIENIA

6-krotnie gięte wzmocnienia ze stali ocynkowanej o grubości 1,5 mm w ramie oraz 1,8 mm z sześciokrotnym zagięciem w skrzydle

SZYBY

Wklejany 2-komorowy pakiet szybowy o U=0,5 W/m2*K wg EN673

Ciepła ramka międzyszybowa Master Therm

OKUCIA

Okucia Roto NT DESIGNO (kryte zawiasy)

3 zaczepy antywyważeniowe na skrzydło

Klamki Swing Secustik, w których po raz pierwszy zastosowano mechanizm blokujący obrót klamki, który zabezpiecza okno przed próbami włamania

Mikrowentylacja (możliwość stałego dostępu świeżego powietrza)

Blokada błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła w skrzydłach RU

Stabilizator uchyłu (chroni przed zatrzaskiwaniem skrzydła podczas przeciągów)

USZCZELKI

Potrójny układ uszczelek EPDM z uszczelką środkową

DODATKI

Listwa podparapetowa z uszczelką (zapewniająca optymalne połączenie okna z parapetem oraz zwiększa izolacyjność termiczną i akustyczną)

Uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy (pomagająca w utrzymaniu czystości)

 

Rysunek Techniczny