Okna

Wysokiej jakości stolarka premium marki VETREX to rozwiązanie znakomicie oddające to, na czym nam zależy – aby proponowane przez nas okna PCV spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Właśnie dlatego w naszej ofercie znalazły się produkty spełniające standardy bezpieczeństwa oraz energooszczędności, tak istotne w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym.

W naszym częstochowskim salonie znajdują się systemy okienne dostępne w kilku modelach, aby dać naszym klientom możliwość wyboru idealnie dopasowanego rozwiązania. Proponujemy zatem produkty wyróżniające się estetycznym wzornictwem, odpornością na uszkodzenia oraz włamania, a także wysoką termoizolacyjnością, dźwiękoszczelnością i innymi właściwościami użytkowymi. Zapewniamy ponadto, że cena produktów pozostaje bardzo konkurencyjna do jakości wykonania. To obecnie jeden z najkorzystniejszych wyborów na rynku.

V76 to system dedykowany osobom, które nie lubią masywnych okien i stawiają na powiew świeżości, delikatności i nowoczesności, posiadając jednocześnie okna z bardzo dobrymi parametrami.

V82 to system, który reprezentuje najlepszy stosunek ceny do jakości. Mocny 82mm profil Veka wraz ze standardowym wyposażeniem spełnia wysokie kryteria w zakresie wszystkich najważniejszych parametrów okna.

V82 ProSafe to system okienny ukierunkowany na zapewnienie bezpieczeństwa. Jako jedyny posiada wymogi stolarki antywłamaniowej w klasie RC2 i jest produktem certyfikowanym.

V90+ to system gwarantujący święty spokój na długie lata. To nasz topowy model, który spełnia wymogi bezpieczeństwa, energooszczędności i funkcjonalności na najwyższym poziomie.